Вокальне тріо “Солов’ї Галичини”

Тріо "Солов'ї Галичини"                                                        

Вокальне тріо у складі Надії Татарчук, Наталії Бойко та Оксани Лісовець було                створено у 1997 році  з випускниць музичного факультету Тернопільського Державного педагогічного

університету. Мистецький керівник, заслужений артист України Богдан Іваноньків.    Три колоритні голоси: лірико – колоратурне, ліричне та меццо-сопрано красивого тембру і широкого діапазону впливають на слухача своєю музичною витонченістю, душевністю та глибоким відчуттям образу і змісту пісні. Вокальним тріо створено ряд цікавих сольних програм.

Перший сольний концерт відбувся у 2001 році. До нього увійшли твори зарубіжних та вітчизняних композиторів, обробки українських народних пісень Програма “Любимо землю свою” 2002р. складалася з творів вітчизняних композиторів С.Людкевича, М.Лисенка, О.Білаша, А.Кос-Анатольського, П.Майбороди, Б.Фільц. обробок українських народних пісень та включала в себе презентацію першого СD тріо під однойменною назвою “Любимо землю свою”, до якого увійшли двадцять кращих зразків народної пісні та твори вітчизняних композиторів

     У програмі “Затремтіли струни у душі моїй” 2004р. вагоме місце посіли твори зарубіжних композиторів Ж.П’єрне, Дж.Россіні, А.Дворжака, Ж.Оффенбаха, К.Сен-Санса. У 2005р. одночасно з презентацією диску “Як я си заспівам трьома голосами”, була представлена однойменна програма лемківських пісень.

Колектив брав участь та став переможцем лемківських фестивалів: Лемківська Ватра 2004р., “Лемківська Ватра” 2005р. с. Ждиня, Польща, УП-ий Всеукраїнський фестиваль лемківської культури “Дзвони Лемківщини” м.Монастириськ, Тернопільської області 2005р., 2006р., був відзначений на святі української культури “Над Ославою” м.Мокре, Польща 2004,2005р. Колектив є дипломантом Міжнародного хорового фестивалю “Тернопільська зоринка-2005″ та учасником фестивалю етнічної музики у Венеції (Італія , 2005р.).

Тріо “Солов’ї Галичини” виступали з сольною програмою в проекті “Музичні вечори в Андріївській церкві, брали участь у творчому звіті області в Національному Палаці культури “Україна” (Київ 2001р.), у звіті обласної філармонії та фестинах “Лемківська сюїта” в Національній філармонії України. У 2006р. колектив виступав в Марийському Палаці на зустрічі Президентів України та Польщі. У 2007р. “Солов’ї Галичини” брали участь у концерті в рамках щорічної зустрічі Президента України з дипломатичним корпусом в Марийському Палаці м. Київ.

Пісні у виконанні вокального тріо „Соловї Галичини” є неповторні і здатні подарувати великий душевний заряд кожному, хто їх слухає.

 

ВАШІ ДРУЗІ ще не знають про це! Натисніть та розкажіть їм:

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>