Адріана Онуфрійчук

Адріана Онуфрійчук    

У 1978 р. закінчила відділення народних інструментів Тернопільського музичного училища ім.С.Крушельницької ( клас бандури).У цьому ж році розпочала творчу діяльність  в Тернопільській обласній філармонії .

     Працювала в різних колективах:  лекторійній бригаді ( солістка-вокалістка), ВІА „Дністер” (вокал), в ансамблі народного танцю „Надзбручанка” ( артист розмовного жанру), в дуеті бандуристів та в ансамблі ”Медобори” (вокал).

     З 1984 по 2000р.- артистка фольк-гурту „Ватрівчани”.  З цим колективом брала участь у міжнародних та Всеукраїнських конкурсах та фестивалях.

     У 1990 р. у складі делегації ТОВ „Україна” була запрошена на святкування 70-річчя газети „Українські вісті” – Нью-Йорк (США), де відбувся сольний концерт (вокал, бандура) в Науковому Товаристві ім.Т.Шевченка.

     У 1991 р. у складі творчої делегації товариства «Україна» була учасницею святкування сторіччя першопоселень українців у Південній Америці, яке проходило в Аргентині та Бразилії.

      З 2000 р. працює артисткою розмовного жанру та солісткою естрадно-симфонічного оркестру обласної філармонії. Вона є незмінною ведучою Всеукраїнського фестивалю-конкурсу козацької пісні «Байда», усіх загально-обласних мистецьких заходів.

      Адріану Онуфрійчук вирізняють високий професіоналізм і добрий смак у відборі матеріалу. Кожен вихід артистки на сцену перетворюється на маленьку виставу, в якій все продумано як режисерсько так і виконавське.

      Особливо цінним є вміння імпровізувати, знаходити вихід у непередбачуваних ситуаціях, які іноді виникають на сцені.

      У 2005р. артистка нагороджена Почесною відзнакою міністерства культури і мистецтв України «За досягнення в розвитку культури і мистецтв», а у 2006р. їй присвоєно почесне звання «Заслужений артист України».

ВАШІ ДРУЗІ ще не знають про це! Натисніть та розкажіть їм:

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>