Леонід Корженевський

l.korgenevskiyПісля закінчення консерваторії, у 1979 році Л.Корженевський був запрошений на роботу до Тернопільської обласної філармонії, де і розпочав свою трудову діяльність як соліст камерного співу.

    З 1980р.-соліст ансамблю «Медобори», що створений у філармонії, а з 1989р.-керівник цього ансамблю;

   У 1980р.-лауреат конкурсу «Молоді голоси України»;

   У 1982р.-лауреат Всеукраїнського конкурсу «Пісні країн соціалістичної співдружності».

   У 1992р.-лауреат міжнародного конкурсу «Золоті трембіти»;

   У1996р.-дипломант «Пісенного вернісажу»;

   У 2005р.-заслужений артист України.

Важливою рисою творчої особистості Л. Корженевського є вміння створювати цікаві своєрідні  високохудожні сценічні образи. Оригінальну вокальну сценічну трактовку у виконанні Л.Корженевського отримали багато пісень, таких, як : «Мав я люльку-черепульку», «Батькова криниця», «Лелеча доля», «Казав мені батько», «Косять коси», «Ой, при лужку», «Я у снах повернувся,мамо», «Вперше», «Ідуть Петербургом козаки», «Заспівай мені знов».

   Вокаліст створив багато програм камерного співу зарубіжних та вітчизняних композиторів. У його творчому доробку також арії Сагайди з оп. «Прапороносці», Нортона з оп. «Брачний вексель» Дж.Россіні. Але найбільше Л.Корженевський спрямовує свій творчий потенціал і творчі сили на популяризацію української народної пісні. Сьогодні він один з найкращих виконавців козацьких пісень.

ВАШІ ДРУЗІ ще не знають про це! Натисніть та розкажіть їм:

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>