Наталія Лемішка

Плакат Наталя Лемішка 2

Народилась на Львівщині с. НаконечнеI, Яворівського р-ну. Любов до співу привила мама, котра і привела дівчинку до музичної школи (клас бандури).

       В 1977р. вступає до Дрогобицького державного музичного училища по спеціальності народні інструменти (бандура). Але вже тоді відчуває , що хоче навчатись і акторської гри, тому в 1983р. вступає до Київської консерваторії ім.П.Чайковського по спеціальності актор музичної комедії ( клас проф. НАУ  З.Христич).

      Після навчання їде до Тернопільського музично-драматичного театру ім.Т.Г.Шевченка, де працює солісткою-вокалісткою і одночасно співає на сцені Тернопільської обласної філармонії.

      З 2002 р.- присвоєно звання заслуженої артистки України, а в 2014 році народна артистка України. ЇЇ репертуар складають шедеври світової та вітчизняної вокальної музики, а саме : арії з опер Дж.Верді , Г.Доніцетті, Дж.Пуччіні, М.Глінки, Римського-Корсакова, М.Лисенка, а також романси та українські народні пісні.

      Бездоганне відчуття стилю композитора , вміння творити яскраві образи, артистизм – все це робить концерти за участю Наталі Лемішки неповторними , вони стають справжніми мистецькими подіями.

ВАШІ ДРУЗІ ще не знають про це! Натисніть та розкажіть їм:

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>