Оксана Малецька

OksMalecjka

Народилась в 1983 році. У 2007 році закінчила Львівську Державну Музичну академію ім.М.Лисенка (клас викладача Лариси Кривоцюк). Уцьому ж році була запрошена солісткою Тернопільської обласної філармонії.

      В 2009 р. відбувся перший сольний концерт Оксани Малецької у супроводі симфонічного оркестру Тернопільської обласної філармонії.

     У 2010 р. вокалістка гастролювала у Франції та Польщі.

    У 2011р. другий сольний концерт. У цьому  ж році відбулась гастрольна поїздка Оксани  разом з тернопільським симфонічним оркестром у Польщі.

     Широка та різноманітна репертуарна палітра – це арії з опер і оперет, романси українських та зарубіжних композиторів, а також народні пісні. Оксана Малецька співпрацює з такими колективами філармонії як симфонічний оркестр, камерний оркестр, камерний хор, оркестр танцювального колективу «Надзбручанка».

     Вокалістка володіє блискучим сопрано , яке здатне передати відтінки найвищого щастя до глибокого трагізму, при всьому демонструючи надзвичайний професіоналізм і талант. 

ВАШІ ДРУЗІ ще не знають про це! Натисніть та розкажіть їм:

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>