Наталя Присіч

 okGTQ7srZ1A  

Народилась в Хоросткові у співучій музичній родині. Змалечку співала і грала на скрипці. Навчатись музиці професійно почала з музичної школи по класу скрипки у Л.Башуцької.

    У 1996 році закінчила музичне училище (вок.факультет) у В.Болотної. А через рік, у 1997р. вступила до Львівської державної музичної академії ім. М.Лисенка (клас професора І.Кушплера).

    В репертуарі вокалістки провідні арії з опер (Д.Пуччіні „Чіо-Чіо-Сан”, „Мадам Батерфляй”, „Тоска”; С.Гулака-Артемовського „Запорожець за Дунаєм”; Г.Доніцетті „Любовний напій”; Дж.Верді „Травіата”; В.А.Моцарта „Весілля Фігаро” та ін.); романси, укр.нар.пісні та пісні народів світу..

    Її прекрасне лірико-драматичне сопрано зачаровує слухачів не лише особливими барвами тембру, силою і глибиною звучання, а й високою духовністю. Її сольні концерти – це велике свято для шанувальників класичної музики.

.

ВАШІ ДРУЗІ ще не знають про це! Натисніть та розкажіть їм:

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>