Вадим Дарчук

Вадим Дарчук

Народився 1984р. в  с. Горошова, Борщівського району. Славного своїми обрядами, традиціями та вишиванками.

В 1999 році вступив до Тернопільського державного музичного училища ім.С.Крушельницької в клас заслуженого артиста України Романа Бойка. В 2003 році продовжив навчання в стінах Львівської національної музичної академії ім.М.Лисенка, під керівництвом народного артиста України Анатолія Липника. За час навчання брав участь у спектаклях оперної студії академії , де виконував  партію Алеко в однойменній опері С. Рахманінова та партію Белькоре в оп.«Любовний напій» Г.Доніцетті.

В 2008 році – лауреат II Всеукраїнського конкурсу молодих вокалістів ім.Т.Терен-Юськіва.

 З 2010 – соліст Тернопільської обласної філармонії. Співпрацює з Муніципальним Галицьким камерним оркестром, Муніципальним духовим оркестром «Оркестра Волі» та творчими колективами музичного училища. Творчу діяльність поєднує із викладацькою діяльністю в Тернопільському музичному училищі ім.С.Крушельницької.

        В репертуарі провідні арії з опер Дж.Верді, Дж.Пуччіні, Г.Доніцетті, М.Лисенка, К.Данькевича ; романси Ф.Шуберта, Й.Брамса, А.Кос-Анатольського, Я.Степового, В.Барвінського; цикл «Любов поета» Р.Шумана ;  та українські народні пісні.

ВАШІ ДРУЗІ ще не знають про це! Натисніть та розкажіть їм:

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>